501 133 054
We also speak English
strustrans@gmail.com

Kompleksowe przeprwoadzki
i usługi transportwe

zlecenia na terenie Lublina, Świdnika
oraz całej Polski i Europy

Oferta firmy STRUŚ-TRANS

Malowanie, odświeżanie mieszkań, biur

Skąd się wzięła idea malowania mieszkań, biur przez firmę przeprowadzkową? Startując do przetargów na przeprowadzki dużych firm, część z nich wymagała złożenia oferty na odmalowanie lokalu, który opuszczali i przygotowania nowego. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku znaleźliśmy malarza z 8- letnim doświadczeniem. Widząc zadowolenie firm z Naszych usług rozszerzyliśmy ofertę malowania o osoby prywatne.

Specjalizujemy się wyłącznie w malowaniu oraz przygotowaniu powierzchni do malowania: szpachlowanie, gładzie. Nie wykonujemy innych prac remontowych wychodząc z założenia, że nie można być fachowcem od wszystkiego. Malujemy zarówno techniką tradycyjną (wałek), jak i agregatem.

Na rynku jest wiele firm, które zajmują się malowaniem, dlaczego wybrać właśnie Naszą? Pracując dla dużych firm nauczyliśmy się solidności, a jakość Naszych usług jest zawsze na najwyższym poziomie (firmy wymagały od Nas gwarancji), zawsze dotrzymujemy terminów. Zanim się Państwo zdecydują na skorzystanie z usług Naszej firmy, przedstawiciel Naszej firmy przyjedzie do Państwa na niezobowiązującą wizytę, dokona wyceny i fachowo doradzi przy wyborze materiałów (na wizytę możemy przywieść wzorniki kolorów różnych producentów farb). Następnie dokona zakupu materiałów z Państwem, lub bez Państwa udziału. Po Naszych malarzach nie będą Państwo musieli skrobać farby, wszystko jest zawsze należycie zabezpieczone, a po skończonych pracach zostawiony porządek.

Cennik

Malowanie na biało – 5zł/m2
Malowanie w kolorze – 6zł/m2
Gruntowanie – 1zł/m2
Szpachlowanie - 4 zł/m2 (dziury po obrazkach, półkach szpachlujemy GRATIS)
Gładż gipsowa – 16 zł/m2Przykładowe wzorniki kolorów farb dekoral, tikkurila:
http://www.dekoral.pl/kolo-kolorow
http://www.tikkurila.pl/farby_dekoracyjne/kolory/wzorniki_kolorow/wzorniki_kolorow_do_wnetrz

www.transportlublin.com - Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie: KEO.com.pl